دنیایی را تصور کنید که در آن در یک لحظه کاملا معمولی وقتی درگیر روزمره‌ترین کارهای خود هستید به ناگهان یک درصد از جمعیت جهان ناپدید شوند. بدون هیچ دلیل یا طرح خاصی در انتخاب این افراد، صرفا لحظه‌ای فرا می‌رسد که دیگر نیستند. هر کسی ممکن است شخص مهمی را از دست بدهد، عده‌ای حتی تمام خانواده‌شان را از دست می‌دهند. زندگی بعد از این اتفاق دیگر هرگز عادی نخواهد شد.
   این داستان طرح کلی سریال به پایان رسیده شبکه hbo به اسم the leftovers. داستان سرد و تلخی که دیدنش را دوست دارم. نه چون سرد است و غمگین، چرا که مرا گاهی به یاد خودم می‌اندازد، که در زندگی همه‌یمان داستان‌ها، اتفاقات عجیب و غریبی وجود دارد که زندگی بعد از آن دیگر هیچ‌گاه رنگ عادی به خودش نمی‌گیرد. صرفا این اتفاق برای همه‌یمان در یک همزمانی اشتراک ندارد.
   تمام آنچه که دوست داشتم از دیدن این سریال بگویم این است که صداها حامل خاطراتند. با خود احساساتی را به همراه می‌آورند که در اعماق ذهنتان خانه کرده‌ند. خاطراتی که سال‌هاست فراموششان کرده‌ید. اتفاقاتی که انبوه روزمره‌ها به قعر ذهنتان رانده‌ندشان. این صدا در من همین احساس را برمی‌انگیزد.

دریافت

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها